Search
Close this search box.
Suntago Village wioska modułowa

Wioska Modułowa Suntago Village

Czy słyszałeś kiedykolwiek o Park of Poland? To największy polski park rozrywki, oddany do użytku w lutym 2020 roku. Jego główną atrakcją jest park wodny Suntago.

Poza rozrywką w tropikalnej scenerii, kompleks zapewnia komfortową bazę noclegową złożoną ze 100 domów modułowych typu bungalow.

Inwestycja powstała przy współpracy Global City Holdings i Hotel Professionals Management Group. Pod zarządem obu firm zbudowano nietuzinkowe miejsce, które oferuje wyjątkowe doświadczenie dla turystów pragnących połączyć relaks z zabawą.

Wioska modułowa Suntago stanowi ciekawy przykład wykorzystania budownictwa modułowego w celach komercyjnych. Sprawdźmy, jakie udogodnienia oferuje gościom.

Skąd pomysł na wioskę modułową?

Pomysł na stworzenie Suntago Village wywodzi się z potrzeby zapewnienia wygodnych noclegów w pobliżu atrakcji Park of Poland. Zaplanowano ją tak, aby sprostać różnym oczekiwaniom odwiedzających.

Wioska oferuje komfortowe bungalowy dostępne przez cały rok. Dzięki temu goście mogą cieszyć się wakacyjną atmosferą i atrakcjami parku wodnego przez dłuższy czas.

W pierwszym etapie inwestycji powstało 100 modułowych domków wypoczynkowych z towarzyszącymi im strefami rekreacyjnymi, takimi jak plac zabaw dla dzieci czy miejsce do grillowania.

Zarządcy Park of Poland nie spoczywają jednak na laurach. Obok wioski modułowej powstaje czterogwiazdkowy hotel z 240 pokojami.

Standard domków i otoczenia

Modułowe domki w Suntago Village zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Standardowy Bungalow jest wyposażony w 1 łazienkę, rozkładaną sofę oraz 2 łóżka typu twin lub jedno łóżko typu king. Jego standard pozwala na komfortowy pobyt czterech osób.

Dla większych grup dostępny jest Bungalow DUO, który składa się z dwóch połączonych bungalowów. Zapewnia zakwaterowanie dla maksymalnie 8 osób.

W każdym domku goście znajdą wszystko, czego potrzebują do relaksu po dniu pełnym atrakcji.

Warto wspomnieć, że część domków posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. To pokazuje otwartość inwestorów na różnorodne potrzeby odwiedzających.

Ponadto na terenie wioski znajduje się bezpłatny parking, transport do parku wodnego i z powrotem oraz miejsca do integracji z innymi gośćmi. Rodzice małych dzieci mogą zostawić swoje pociechy pod opieką doświadczonych animatorów, a fani sportu mają do dyspozycji różne aktywności.

Kilka słów o Park of Poland

Park of Poland, położony w miejscowości Wręcza, został oficjalnie otwarty w lutym 2020 roku. Jest to majestatyczny kompleks rozrywki i wypoczynku.

Już na starcie przyciągnął wielu entuzjastów dzięki tropikalnemu parkowi wodnemu Suntago. Duże zainteresowanie wzbudziła także baza noclegowa, złożona z budynków modułowych o wysokim standardzie.

Koszt pierwszej fazy inwestycji wyniósł 150 milionów euro. Docelowo, park ma zajmować prawie 400 hektarów gruntów zakupionych przez Global City Holdings.

Obecnie, oprócz parku wodnego, działa również Suntago Village z kompletem w pełni wyposażonych domków modułowych. Dodatkowo, goście mają do dyspozycji SunHub, który dba o ich komfort i potrzeby. Oferuje m.in. sklep spożywczy, całodobową recepcję oraz punkt informacyjny.

A to wszystko w otoczeniu największego aquaparku w Polsce, który zapewnia niezapomniane atrakcje.

Podsumowanie

Wioska modułowa w Park of Poland to ciekawy projekt, który pokazuje, jak wiele zastosowań ma budownictwo modułowe. Chociaż największą popularnością nadal cieszą się prywatne domy, tego rodzaju budynki coraz częściej pojawiają się także w branży komercyjnej.

Suntago Village niewątpliwie zyskała sympatię odwiedzających. Świadczy o tym 1512 opinii i średnia ocena 9,1/10 na portalu Booking.com. Goście chwalą m.in. standard domków, otoczenie i dodatkowe atrakcje.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap